Finasta bankas skelbiasi esantis vienas iš geriausiai klientus Lietuvoje aptarnaujančių bankų

2015-02-09
Finasta bankas
Kasmetiniame bankų aptarnavimo kokybės tyrime 2014-aisiais antrąją vietą pelnė bankas „Finasta“ (nuotr. Bankai.lt)

Finasta bankas praneša, kad klientų aptarnavimo kokybės tyrime buvo vieni iš geriausių aptarnaujančiųjų klientus bankas ir Lietuvoje užėmė antrą vietą. Primename, kad Finasta bankas turi tik viena banko skyrių, o dauguma banko klientų veikia per internetinį banką.

Kasmetiniame bankų aptarnavimo kokybės tyrime 2014-aisiais antrąją vietą pelnė bankas „Finasta“, pasiekęs gerokai vidurkį viršijantį klientų aptarnavimo kokybės lygį (96,8 proc.). Bendras bankų sektoriaus aptarnavimo kokybės rezultatas siekia 88 proc.

Slaptojo pirkėjo tyrimo metu iš viso buvo vertinami devyni bankai ir jų padaliniai, veikiantys Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Slaptieji klientai reitingavo bankus pagal aptarnavimo vietos aplinką, darbuotojo išvaizdą, kontakto pradžią, banko darbuotojo bendravimo sugebėjimus, poreikių išsiaiškinimą, pasiūlymo ar sprendimo pateikimą, pardavimo įgūdžius bei kontakto pabaigą.

„Jau keletą metų iš eilės esame pripažinti vienu iš geriausiai klientus aptarnaujančiu banku Lietuvoje. Tai įrodo, kad einame teisingu keliu stengdamiesi savo produktus ir paslaugas pristatyti klientams jiems suprantama kalba bei siekdami ilgalaikio bei pasitikėjimu grįsto ryšio su klientu“. – sako AB banko „Finasta“ Asmeninės bankininkystės departamento direktorė Viktorija Juzkiv - Grigaitė.

Šių metų tyrimas atskleidė, kad bendras klientų pasitenkinimas aptarnavimo kokybe Lietuvoje veikiančiuose komerciniuose bankuose lyginant su 2013-aisiais pakilo beveik 3 proc. punktais ir siekia 88 proc.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų