Kredito unija „Sostinės kreditas“ keičia savo prekės ženklą

2015-07-27
Mano unija, Sostinės kreditas
Nuo liepos 27 d. kredito unija „Sostinės kreditas“ pristatė savo naująjį prekės ženklą „Mano unija“ (nuotr. Bankai.lt)

Kredito unija „Sostinės kreditas“ keičia savo prekės ženklą. Nuo šiol ji bus žinoma kaip „Mano unija“. Pasak „Mano unija“ rinkodaros vadovės Aistės Veberaitės, naujos bendrovės tapatybės paieškų paskatino imtis artėjantis bendrovės 20-metis ir besikeičiančios rinkos tendencijos.

Tai antras kartas per 19 metų veiklos, kai tūkstančius klientų turinti kooperatinė bendrovė iš esmės keičia savo įvaizdį. „Atliekame ne kosmetinius įvaizdžio pakeitimus. Naujovės atsispindės ir mūsų teikiamose paslaugose. Jos išplėstos iškart dviem papildomais pasirinkimais“, – aiškino specialistė. „Niekada nesiekėme sparčiai plėstis. Vietoje to daugiau dėmesio skyrėme paslaugų kokybei, kuri paremta glaudžiu bendradarbiavimu su kiekvienu klientu. Naujasis prekių ženklas tai ir atspindi – artumą su klientais.

Be to, matome, kad keičiasi mūsų klientų portretas. Vis dažniau kreipiasi jauni žmonės, siekiantys gauti pradinių investicijų savo verslo vystymui“, – pranešime cituojama „Mano unija“ atstovė A. Veberaitė ir pridūrė, kad artėjantis kredito unijos veiklos 20-metis yra puiki proga atversti naują bendrovės istorijos puslapį.

Pirmoji „Mano unija“ siūloma naujiena – galimybė investuoti į privilegijuotuosius pajus. Tai kredito unijos pajaus rūšis, už kurią privalomai mokami nustatyti dividendai. Visuotiniame unijos narių susirinkime patvirtinta metinė dividendų norma už privilegijuotąjį pajų sudaro 6,5 proc. Tiesa, tokių pajų kiekis yra ribotas ir gali sudaryti tik trečdalį unijos bendrojo kapitalo. Antroji „Mano unija“ nauja paslauga - vartojamosios paskolos iki 10 000 eurų, kurias norint gauti nereikės įkeisti nekilnojamojo turto (NT). Anot Aistės Veberaitės, tokia galimybė sudaryta siekiant ne tik atliepti jaunų ir verslių žmonių poreikius, bet taip pat norint padėti greitųjų kreditų skolų prispaustiems žmonėms, kuriems būtini operatyvūs sprendimai.

Beveik 3000 narių, kitaip dar vadinamų pajininkais, vienijanti finansinių paslaugų bendrovė Vilniaus mieste ir Trakų rajone savo paslaugas teikia nuo 2008 m. Iki tol ji dirbo Plungės rajone. 2015 m. pirmojo pusmečio rezultatai rodo, kad „Mano unija“ valdo daugiau nei 33 mln. eurų finansinių aktyvų, o jos paskolų portfelį sudaro per 16,5 mln. eurų. Be to, unijai jos klientai yra patikėję indėlių už daugiau nei 29 mln. eurų.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų