Po „Citadele” bankinės sistemos atnaujinimo, duomenų perkėlimo metu, kai kuriems vartotojams pasikeitė prisijungimo vardai

2019-01-03
„Citadele” naujas interneto bankas ir IT klaidos
„Citadele” naujas interneto bankas ir IT klaidos

Dėmesio, Citadele klientai! Kaip žinia, Citadele per šventinį laikotarpį atsinaujino bankinę sistemą, interneto banką, programėlę. Tik viena bėda, kad migruojant duomenis iš senos sistemos į naują, KAI KURIEMS atsitiktiniams klientams prisiskyrė visiškai kiti prisijungimo prie interneto banko vardai (ID). T.y., jeigu jungiatės prie savo interneto banko ir meta klaidą "Identifikuoti nepavyko", vadinasi Jūsų prisijungimo vardas pasikeitė.

Ką daryti?

Tiesiog reikia paskambinti telefonu į Citadele ir pasakyti, kad negalite prisijungti, Jus telefonu identifikuos ir pasakys naująjį prisijungimo vardą, su kuriuo galėsite jungtis prie interneto banko. Tai galite padaryti telefonu, tik gali reikėti šiek tiek palaukti, nes konsultantės dabar itin užimtos. Tokia smulki IT klaidelė ir tikrai labai neįprastas situacijos sprendimas.

Taip pat, šis Citadele atnaujinimas kainuos visiems mums, klientams, nes Citadele pakėlė paslaugų kainas, susipažinkite:

Oficialus banko situacijos paaiškinimas Bankai.lt portalui:

„Taip, dėl sistemų atnaujinimo darbų kai kurie klientai negali prisijungti prie “Citadele” interneto banko ir mobiliosios programėlės. Ši problema išsprendžiama, klientui susisiekus su mūsų kontaktų centru. Klientų atsiprašome už laikinus nepatogumus ir darome viską, kad kuo skubiau pašalintume sutrikimus. Klientams informaciją pateikiame www.citadele.lt ir Facebook paskyroje.”

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų