SEB banko privatūs ir verslo klientai nuo šiol papildomą banko sąskaitą gali atsidaryti patys interneto banke

2020-12-01
Naują SEB sąskaitą privatūs ir verslo klientai gali atsidaryti interneto banke
Naują SEB sąskaitą privatūs ir verslo klientai gali atsidaryti interneto banke

SEB banko privatūs ir verslo klientai nuo šiol papildomą banko sąskaitą gali atsidaryti patys interneto banke. Naują sąskaitą galima atsidaryti prisijungus prie interneto banko bet kuria turima prisijungimo priemone.

„Savo klientams nuolat norime suteikti kuo daugiau patogumo tvarkyti savo finansus savarankiškai, naudojantis nuotoliniais kanalais. Todėl gyventojai ir įmonės, kurie jau yra banko klientai ir turi banke sąskaitą, papildomą sąskaitą gali atsidaryti patys per kelias minutes, prisijungę prie interneto banko. Dėl šios paslaugos nebereikia vykti į banko skyrių“, – sako Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė, SEB banko valdybos narė ir SEB Baltijos šalių mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė.

Naują sąskaitą privatūs ir verslo klientai gali atsidaryti interneto banke spustelėję meniu punktą „Sąskaitos ir kortelės“ -> „Banko sąskaitos“ ir pasirinkę skiltį „Atidaryti naują sąskaitą“.

Papildomą sąskaitą interneto banke įmonės vardu gali atidaryti įmonės interneto banko administratorius arba bendrąją ir kitas dvi reikalingas teises („užsakyti/keisti su sąskaita susijusias paslaugas“ ir „pervesti lėšas“) turintis įmonės interneto banko naudotojas. Įmonės interneto banko administratorius taip pat turės nustatyti, kokius veiksmus bus galima atlikti, naudojantis nauja atidaryta sąskaita.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų