Tarpbankiniai pavedimai nebus vykdomi 4 Velykų dienas: 2019 m. balandžio 19, 20, 21, 22 dienomis

2019-04-19
Tarpbankiniai pavedimai per 2019 m. Velykas
Tarpbankiniai pavedimai per 2019 m. Velykas

Informuojame, dėl Šv. Velykų laikotarpio, įprasti SEPA ir tarptautiniai pavedimai tarp bankų nebus vykdomi 4 dienas nuo 2019 m. balandžio 19 iki 22 d. Tai reiškia, kad jeigu pinigus pervedėte vėliau nei 2019 m. balandžio 18 d. ±16val., tuomet pinigai įkris tik 2019 m. balandžio 23 d. ryte, apie 9:00 val., priklausomai nuo banko.

Svarbu dar kartą pabrėžti, kad šis pokytis galioja tik tuo atveju, jei pinigų pervedimai vyksta tarp skirtingų bankų sąskaitų. Tuo tarpu, jeigu pinigų gavėjo ir siuntėjo sąskaitos yra tame pačiame banke, pervedimas bus atliktas tą pačią dieną (taip pat ir Didįjį penktadienį).

Dėmesio! Susipažinkite su bankų ir keityklų darbo laiku per 2019 m. Velykas.

Atsiskaitymai mokėjimo kortelėmis prekybos vietose veiks taip pat kaip bet kurią dieną. Be jokių trikdžių bus galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis internetinėse parduotuvėse. Pinigų gryninimas bankomatuose veiks kaip įprastai. Tad Lietuvos gyventojai galės ramiai sutikti šventes visiškai nekeisdami savo mokėjimo ar pirkimo įpročių.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų