Laba diena Ar bankai gali suteikti būsto paskolą finansuodami 100 proc., su papildomu užstatu vietoj 15 proc., pradinio įnašo?

Inga
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gerb. Inga,

pagal 2011 m. Lietuvos banko patvirtintus atsakingo skolinimosi nuostatus, Lietuvoje veikiantys bankai gali skolinti iki 85% būsto vertės. 15% turi būti pradinis įnašas grynais pinigais iš Jūsų. Tačiau, kai kurie bankai įvertinę Jūsų situaciją gali pasiūlyti individualių sprendimo būdų.

+1Buvo naudinga
Vadybininko asistentė
Medicinos bankas

Taip bankas gali finansuoti 100 proc. būsto paskolos, tačiau tam reiktų įkeisti papildomą turtą ir įvertinti Jūsų pajamas. Norit sužinoti detalesnę informaciją reiktų kreiptis į banką.

+5Buvo naudinga
Vyr. vadybininkė
SEB bankas

Atsakydami į klientės Ingos paklausimą informuojame, jei skolinamasi būstui, kuris yra pagrindinė gyvenamoji vieta, kredito suma gali siekti iki 85 proc. įsigyjamo būsto rinkos vertės ar kainos (atsižvelgiama į mažesnę sumą) šį būstą įkeitus. Klientės pradinis įnašas turėtų sudaryti ne mažiau kaip 15 proc. būsto vertės.

+2Buvo naudinga
Ekspertė
DNB bankas

Informuojame, kad laikinas, 100% būsto finansavimas, yra galimas tik laikinai ir tik tuo atveju, jei Kredito gavėjas/bendraskolis turi kitą, jam nuosavybės teise priklausantį būstą bei nori įsigyti naują, keisdamas gyvenamąją vietą. Pažymime, kad kredito gavėjui nustatomas įpareigojimas sumažinti Kredito likutį atitinkama suma per terminą ne ilgesnį nei 24 mėnesiai. 

+20Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų