Sveiki, esu išsiskyrusi ir auginu mažametį vaiką, mano pajamos 660 eurų per mėnesį, taip pat alimentai vaiko išlaikymui 145 eurų. Ar įmanoma gauti paskolą būstui įsigyti? Taip pat norėjau paklausti kada bus aišku kuris bankas šiais metais teiks valstybės finansuojamas paskolas?

Indrė
Atsakymai
Ekspertė
DNB bankas

Dėl sprendimo turite kreiptis į banko skyrių, preliminariai pajamos yra pakankamos, tačiau ar galėsime suteikti paskolą, priklauso nuo to, kuriame mieste gyvenate, kokio dydžio paskola reikalinga, ar turi kitų įsipareigojimų ir kt. aplinkybių.

Pažymime, jog pajamų nevertiname ir atsakymų dėl paskolos suteikimo el. paštu klientams neteikiame. Įvertinti savo galimybes jie turi atvykę į skyrių.

Valstybės remiamų paskolų AB DNB bankas neteikia, apie kitų bankų teikiamas paskolas turi klientas kreiptis į šiuos bankus.

+4Buvo naudinga
Vadybininko asistentė
Medicinos bankas

Į jūsų paklausimą dėl galimybės gauti būsto paskolą Bankas tiksliai ataskyti negali, nes nežinome keletos dalykų:

1. Kokia perkamo būsto kaina ir kokiam laikotarpiui ketinate imti būsto paskolą.
2. Ar turite kokių nors kitų finansinių įsipareigojimų?
3. Ar alimentai vaiko išlaikymui yra tik susitarimas tarp tėvų ar turite tai pagrindžiančius dokumentus (teismo sprendimas, raštiškas susitarimas tarp tėvų)?
Banko siūlomos preliminarios būsto paskolos suteikimo sąlygos:
- kredito suma – iki 70 proc. perkamo būsto kainos ar rinkos vertės (pasirenkama mažesnė iš jų);
- metinė palūkanų norma – nuo 5 proc.;
- palūkanų norma – kintama, keitimo laikotarpis gali būti 6 mėnesiai arba 12 mėnesių;
- kredito laikotarpis – iki 25 metų.

+2Buvo naudinga
Finansų valdymo konsultantė
Swedbank bankas

Pirmiausia būtų vertinamos pajamos, kurios gaunamos iš darbo užmokesčio. Sprendimas dėl alimentų vertinimų būtų priimtas, įvertinus individualią Indrės situaciją. Kreipiantis dėl paskolos, yra vertinamos visos šeimos pajamos: 1 suaugusio ir vaikų minimalios pajamos turi būti nuo 450 Eur. Dėl išsamios konsultacijos laiko suderinimo rekomenduotume susisiekti su mumis banko telefonu 1884. Informacijos apie valstybės finansuojamas paskolas šiuo metu dar neturime

+8Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų