Laba diena. Norime imti paskolą: aš dirbu įmonėje metus, tuo tarpu vyras apie tris mėnesius, t.y. likę 5 darbo dienos iki bandomojo laikotarpio pabaigos. Ar gali tai būti kliūtis imant paskolą? Už butą jau sumokėtas avansas ir atliekamas turto vertinimas.

Kristina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki, bandomasis laikotarpis nėra esminis dalykas, esminis dalykas yra bandomojo laikotarpio trukmė. Bankai pilnai pasitiki ir priima paraiškas asmenų, kurie dirba ne mažiau nei 6 mėnesius, tačiau būna išimčių ir priimamos paraiškos iš paskolos gavėjų, kurie dirba ir 3 mėnesius. Tačiau tai labai individualus dalykas, priklausomai nuo Jūsų profesijos, patirties, pajamų tvarumo, bankai gali įvertinti ir teigiamai ir neigiamai.

Atsakant į Jūsų klausimą: 5 dienos nieko nepakeis, bankai vistiek žiūrės į Jūsų bendrą padėtį, o jeigu ir reikėtų galite palaukti 5 dienas. Tačiau kaip ir minėjau įprasta, kad paskolos gavėjai būtų išdirbę vienoje darbovietėje mažiausiai 6 mėnesius, o idealiausiai 1 metai ir daugiau. Atminkite, kad kuo ilgiau dirbate vienoje darbovietėje, tuo bankas gali labiau Jumis pasitikėti, o tai svarbu derantis dėl geresnių sąlygų.

+6Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų