Sveiki, Aš ir mano antroji pusė gyvename ir dirbame užsienyje. Mūsų grynosios pajamos yra 3500 eurų per mėnesį. Planuojame kreiptis dėl paskolos į banką namo statymui. Jau turime įsirengę pamatus ir 30000 eurų pradiniam įnašui. Namo užbaigimui dar reikia 150000 eurų. Ar realu, kad kuris nors bankas Lietuvoje teiks paskolą iki 70% norimos sumos ir ar iš vis teiks. Jau esame pirkę žemės sklypą su paskola būdami užsienyje ir išmokėjome laiku, netgi anksčiau laiko. Turime visus reikalingus dokumentus iš bankų ir darbo sutartis. Mano pareigos yra darbų vykdytojas tarptautinėje kompanijoje, o partnerės - vadybininkė. Dėkoju už atsakymą iš anksto.

Romas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Kadangi dirbate užsienyje ir pajamas gaunate būtent iš ten, dažniausiai susidursite su situacija, kad imant paskolą statomui būstui bankai prašys, kad būtų tam tikras įkeičiamo turto baigtumas. Įprasta, kad turto baigtumas turi būti 70%. Tai reiškia, kad paimti paskolą galėsite tuomet, kai savomis lėšomis pasistatysite didžiąją dalį namo (apie 70%), o likusiai daliai galėsite prašyti būsto paskolos.

+8Buvo naudinga
Romas

Dekui uz atsakyma. Pamirsau prideti kad as ir partnere dirbame tose paciose imones jau virs 7 metu, turbut tas busto paskolu salygu nekeicia? Butu idomu isgirsti ir banku nuomone apie musu situacija. Aciu

Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų