Laba diena, turiu klausimą kuris aktualus daugumai tolimųjų reisų vairuotojų. Mano alga į rankas yra 320 eurų, o visa kita algos dalis komandiruotpinigiai dienpinigiai yra neapmokestinami. Komandiruotpinigiai sudaro apie 700 eurų, ar kuris nors bankas galėtų suteikti paskolą?

Tomas
Atsakymai
Vadybininkė
SEB bankas

Išduodami būsto kreditus tolimųjų reisų vairuotojams, vertiname ne trumpesnio kaip 6 mėnesių laikotarpio jų darbo pajamas. Į pajamas įskaičiuojame ir 50 proc. išmokėtų komandiruotpinigių, butpinigių, maistpinigių, automobilio nuomos ar panašaus pobūdžio pajamų sumas. Šiuo atveju būtina pateikti dokumentus, liudijančius komandiruotpinigių, butpinigių, maistpinigių, automobilio nuomos ar panašaus pobūdžio pajamų išmokėjimą per ne trumpesnį kaip 6 mėn. laikotarpį.

+7Buvo naudinga
Vadybininkė
Šiaulių bankas

Komandiruotpinigiai kreipiantis dėl būsto kredito yra įskaičiuojami kaip gaunamos pajamos. Papildomai iš darbovietės reikalinga pateikti pažymą apie šias gaunamas pajamas.

+3Buvo naudinga
Klientų konsultantė
Swedbank bankas

Taip, šios pajamos yra skaičiuojamos kai faktinis pajamų vidurkis už 12 mėn.

+3Buvo naudinga
Asmeninė vadybininkė
Nordea bankas

Dienpinigiai ir komandiruotpinigiai laikomi pajamomis, jei pervedami į banko sąskaitą, tokie susidaro dėl darbo pobūdžio (tolimųjų reisų vairuotojai įskaitomi) ir gaunami ne trumpiau kaip 12 mėn.

+7Buvo naudinga
Asmeninė bankininkė
DNB bankas

Bankas vertina komandiruotpinigius (jie turi būti gaunami bent 6 mėn.). Reikės banko sąskaitos išrašo arba pažymos iš darbovietės.

+15Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų