Laba diena, Situacija tokia: pats gyvenu Lietuvoje, bet verslas steigtas ir oficialiai veikia Anglijoje. Pajamos apie 1700 Eur/mėn. Antra pusė oficialiai dirba Lietuvoje, pajamos 700 Eur/mėn. Ateityje planuotume namo statybas, sklypą turime. Galvotume apie 60000-65000 Eur paskolą. Kokios galimybės? Ar realu būtų tikėtis gauti paskolą?

Tadas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki, Tadai. Manau, kad Jūsų situacija pagal pirminį vertinimą yra palanki gauti tokio dydžio būsto paskolą. Gali būti niuansų dėl pajamų iš užsienio, tačiau situaciją gerina tai, kad Jūsų antroji pusė gauna stabilias ir aukštas pajamas Lietuvoje. Dėl Jūsų pajamų, Jums tiesiog teks pateikti verslo dokumentus, sąskaitų išrašus, turėsite įrodyti pajamų stabilumą. Jeigu viskas tiks ir bus patikima, Jūs galite gauti būsto paskolą palankiomis sąlygomis. Atminkite, kad svarbi gera kredito istorija. Siūlyčiau bet kokiu atveju, jei ir ne dabar imsite būsto paskolą, nueiti pasikalbėti su pagrindiniais bankais ir sužinoti bendrą vaizdą. Kiekvienas bankas Jums gali pasiūlyti skirtingas sąlygas ir palūkanas atsižvelgdami į Jūsų situaciją, tad siūlau rinktis iš visų bankų.

+5Buvo naudinga
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Sveiki, Tadai, Jūsų pajamos pakankamos gauti norimą paskolą (tikėtina net ir didesnę). Bankai tikrins Jūsų įmonės 2-3 metų finansinę veiklą, gaunamų pajamų stabilumą, taip pat gali vertinti ir 2-3 metų pajamų prognozę. Atkreiptinas dėmesys į Jūsų pajamų užskaitymą, bankai gaunamas pajamas užsienyje vertina tik 50-60 proc. Reikės 30-50 proc. savų lėšų.

Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų