Laba diena, norėčiau sužinoti, ar į metų pajamas bankas įskaičiuoja iš komandiruočių gautus dienpinigius, juolab jei buvo pasirūpinta apgyvendinimu ir maitinimu? Ar įskaičiuoja iš Lietuvos Kultūros Tarybos gaunamą stipendiją menininkui? Ar bankai atsižvelgia į visas per metus sudarytas autorines ir paslaugų sutartis, taip pat į sudarytas preliminarias darbo sutartis?

Akvilė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laba diena, Akvile, priklausomai nuo profesijos ir komandiruočių dažnumo - bankai įskaičiuoja gautų dienpinigių pajamas. Palankiau yra jeigu komandiruotės yra pastovios. Stipendijos ir autorinės paslaugų sutartys yra įskaičiuojamos, tačiau gali būti vertinamos įvairiai ir galimai mažesne verte negu normalus „sodrinis” atlyginimas. Preliminarios darbo sutartys nebus įskaičiuotos jeigu nėra pinigų gavimo fakto.

+4Buvo naudinga
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Laba diena, Akvile, kiekvienas bankas dirba ir vertina individualiai. Vieni bankai komandiruotpinigius/dienpinigius užskaito 100 proc., kiti mažiau. Stipendijos yra užskaitomos tik doktoranto ir rezidento, dėl Jūsų gaunamos stipendijos bankas priimtų individualų sprendimą. Pagal autorines ar preliminarias darbo sutartis, gaunamos pajamos turi turėti tęstinumą. Gaunamas pajams reikia pagrįsti sutartimis, banko išrašais, įmonės ar sodros pažymomis, atliktų darbų aktu ar kt.

+2Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų