Sveiki,mes su žmona planuojame imti būsto (buto) paskolą 25 metams,kurio vertė 45000 EUR. Niekada nesinaudojome greitaisiais kreditais,turime sukaupę 15% įnašo,bendras abiejų atlyginimas 1100eu. Jūsų kompetetinga nuomone,tai yra adekvati suma mūsų gaunamoms pajamoms,ar vis dėl to rekomenduotumėte sukaupti didesnę pinigų sumą? Ir dar klausimas dėl maržos-koks procentas yra geras ,derantis su bankais? Dėkoju už atsakymus. P.s. Tikiuosi klausimai suformuluoti pakankamai aiškiai.

Dainius
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą Dainiau. Iš Jūsų pajamų dydžio ir pirminio vaizdo, turėtumėte gauti tokio dydžio būsto paskolą. Priklausomai nuo būsto statybos metų, turto vertinimo, gali kisti reikalaujamas pradinio įnašo dydis. Didindami pradinį įnašą mažinate riziką, o tai gali būti teigiamas faktorius gaunant geresnes būsto paskolos sąlygas. Banko maržų įvertinimai šiai dienai: 1,2%-1,5% idealus, 1,6%-1,9% geras, 2%-2,5% vidutinis, 2,6%-3% patenkinamas.

+6Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų