Sveiki. Su antrąja puse nusprendėme pirkti pirmąjį savo būstą. Mano situacija tokia, kad naujų metų dirbau pagal ind. veiklos pažymą, visuomet paslaugas teikiau vienam UAB'ui, išrašydavau jam sąskaitą, jis uždeklaruodavo man išmokėtas pajamas. Nuo rugsėjo perėjau dirbti pagal darbo sutartį į tą pačią įmonę, kuriai teikiau paslaugas pagal IV pažymą. Vaikinas jau daugiau, kaip pusę metų dirba vienoje įmonėje. Tai ar paskolą galėsim imti tik po naujų metų, kai bus deklaruotos mano praėjusių metų pajamos? Ar yra galimybė tai padaryti jau dabar surinkus tam tikrus dokumentus? Ir ar verta eiti į bankus klausinėti dėl paskolos sąlygų jau dabar, ar irgi geriau palaukti?

Milda
Atsakymai
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

​Sveiki, ​Milda, bankai kiekvieną klientą vertina individualiai ir kreditavimo sąlygos yra individualios, ketinant imti paskolą vertėtų kreiptis į visus bankus, užpildyti paraiškas ir laukti Jų pasiūlymų, bet viena iš pagrindinių kreditavimo sąlygų yra šeimos pajamų stabilumas. Kadangi Jūsų pajamų šaltinis rugsėjo mėn. keitėsi, o draugas dabartinėje įmonėje nėra išdirbęs 1 metų, siūlytumėme palaukti ir kreiptis į bankus po 6 mėn.

+2Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų