Sveiki, norėčiau sužinoti ar turėčiau galimybių gauti būsto paskolą, jei taip kokia būtų maksimali įmanoma suma 10-20 metų laikotarpiui. Esu jaunas, 19 metų, tačiau jau 1 metus dirbu pastovų darbą, mėnesinės pajamos 500 eurų į rankas. Įsipareigojimų jokių nesu turėjęs, tačiau studijuoju ir kas metus moku 1200 eurų už mokslą. Jeigu galimybių gauti paskolą dar neturiu, tai kokie būtų minimalūs reikalavimai?

Justas
Atsakymai
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Sveiki, Justai, įvertinus Jūsų pajamas ir įsipareigojimus gal būti ir yra galimybė gauti apie 20 000 Eur paskolą. Galutinį sprendimą dėl paskolos dydžio ir sąlygų visgi priima bankas ir tai priklauso ne tik nuo Jūsų gaunamų pajamų, bet ir nuo Jūsų "Credit info" istorijos, amžiaus, ​gaunam​ų pajamų stabilumo, užimamų pareigų, išsilavinimo, įsipareigojimų ir t.t. Manau, kad Jums reikėtų baigti mokslus ir tik tada kreiptis į banką dėl būsto paskolos. Kaip ir pats rašote, esate dar jaunas, turite įsipareigojimą, pajamų stabilumas tik vienerių metų, todėl bankai gali ir nesuteikti būsto paskolos.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų