Sveiki. Norėjau paklausti. Esame 4 asmenų šeima. Šeimos pajamos yra 1400 eur į mėnesį. Turim vartojamąjį kreditą, mokame laiku, liko mokėti 6 mėn. Norėtume imti 35000 tūkstančius butui pirkti. Ar gautume tokią paskolą? Butą planuojame pirkti nedideliame miestelyje.

Sigita
Atsakymai
Tomas S

Laba diena, gerb. p. Sigita, preliminarūs skaičiavimai rodo, kad paskolą galėtumėte gauti jeigu ne dabar, tai ateityje. Kodėl rašau, kad ateityje? Šiuo metu Jūs turite vartojamąjį kreditą, bet nepaminėjote jo sumos. Kitas niuansas - reikia turėti pradinį įnašą.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigita, dėkui už klausimą. Jūsų pajamos būtų pakankamos gauti būsto paskolai. Tačiau didžiausias klaustukas pateikiant atsakymą yra Jūsų turimas vartojimo kreditas ir Credit info reitingas. Priklausomai nuo to, dėl kokių priežasčių, kaip dažnai ir kokio dydžio vartojimo kreditus imate, priklausytų ir atsakymas dėl būsto paskolos išdavimo. Jūsų pajamos yra gana didelės, tačiau faktas apie vartojamuosius kreditus iš karto bankui kels įtarimą, kad Jums nepakanka Jūsų uždirbamų pajamų jau dabar - net ir neturint įsipareigojimo būsto paskolai. Įprastai bankai vengia išduoti būsto paskolas turintiems vartojimo kreditus, tad patarčiau išsimokėti kreditą jau dabar ir daugiau nebesiskolinti su tokiomis didelėmis palūkanomis. Praėjus šiek tiek laiko, galėsite pretenduoti į būsto paskolą.

Bet kokiu atveju siūlyčiau kad ir dabar pasikonsultuoti su bankais ir paaiškinti situaciją bendram supratimui. Žinoma, turite įsitikinti ir pasiskaičiuoti, kad nuo Jūsų gaunamų mėnesinių pajamų (po kredito padengimo) būsto paskola nesudarys daugiau nei 30% (Bankai.lt rekomendacija).

+7Buvo naudinga
Sigita

Ačiū už atsakymą.

+1Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų