Laba diena, norėjau pasidomėti jeigu po vaiko priežiūros atostogų grįžtu į darbą, ar turiu atidirbti kažkiek mėnesių, kad galėčiau kreiptis į banką paskolos, ar galima ir po mėnesio-dviejų kreiptis? Ir dar ar paskolai skaičiuosis tik mano gaunama alga? Iš sodros gaunama 40 proc. išmoka nesiskaičiuos (jeigu grįžtu anksčiau laiko į darbą). Dėkui už atsakymą :)

Kristina
Atsakymai
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

​Laba diena, Kristina, ​taip, kai kurie bankai gaunamos 40 proc. motinystės pašalpos iš Sodros neįskaičiuoja į šeimos mėnesio pajamas. Grįžus į darbą, rekomenduoju į banką kreiptis po 3-6 mėnesių. Labai svarbu Jūsų vyro pajamų stabilumas, jeigu bankas vyro pajamas įvertins kaip pakankamas ir stabilias tai paskolą yra galimybių gauti ir esant vaiko priežiūros atostogose antrus metus ar vos grįžus į darbą. Jūsų situacija individuali, reikia vertinti visos šeimos situaciją - pajamas, užimamas pareigas, darbo stažą, šeimos narių skaičių ir t.t. - kompleksiškai.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų