Sveiki, esu paėmęs būsto paskolą. Šiuo metu planuojų išeiti iš nuolatinės darbovietės ir pradėti vykdyti individualią veiklą. Kadangi formavimas ir klientų paieška gali užtrukti 2-3 mėnėsius, planuoju šiuo laikotarpiu atsistoti į darbo biržą. Ar toks mano žingsnis gali neigiamai paveikti mano palūkanas arba kitus įsipareigijimus bankui? Nors gaunamos pajamos, t.y. pašalpa 2-3 mėnesius bus maža, tačiau paskolą padengti jos užteks. Einamųjų lėšų banko sąskaitoje turiu pakankamai, todėl sunkumų mokėti įmokas neiškiltų bent metams į priekį. Banką planuoju informuoti artimiausiu metu.

Tomas
Atsakymai
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Laba diena, Tomai, pagal aprašytą situaciją matosi, kad dėl priimto sprendimo keisti darbovietę banko atžvilgiu elgiatės teisingai ir apgalvotai. Būtinai informuokite banką, šis Jūsų sprendimas kredito sutarties sąlygoms įtakos neturės kol Jūs tinkamai vykdysite sutartinius įsipareigojimus ir bankas žinos apie turimas asmenines lėšas, kurios užtikrina paskolos įmokų sklandų mokėjimą metams į priekį.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų