Sveiki, šiuo metu su vyru norime paimti paskolą, dirbame užsienyje abu, tačiau gyvename Lietuvoje, padavėm paraišką į SEB banką, tačiau sužinojome, kad bankas finansuos tik 70% kur mums nelabai palanku, kadangi turime nuosavų lėšų tik 20% , norime gauti paskolą namui pirkti ir remontuoti. Kur būtų galimybę gauti su 85 % finansavimu?

Viktorija
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Vienareikšmiškai siūlau kreiptis į visus bankus, užpildykite paraišką Bankai.lt portale ir sulaukite pasiūlymų iš visų bankų ir išsirinksite. Svarbu paminėti, kad šeimoms, kurios dirba ir gauna pajamas užsienyje yra sudėtingiau gauti didesnį nei 50% finansavimą, tad 70% finansavimas yra palankus. Bet galbūt Jūsų situacija yra kažkiek kitokia ko mes nežinome ir galbūt yra galimybė gauti didesnį finansavimą. Patariu pasitarti su visais bankais. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų