Laba diena, noriu pasiimti būsto kreditą ir turiu klausimą. Prieš 4 metus buvau paėmęs 100 lt greitąjį kreditą, kurį tą pačią dieną gražinau, ar tas greitasis kreditas gali turėti neigiamos įtakos prašant paskolos? Nes pajamas turiu tinkamas, neramina tiktai tas greitasis kreditas.

Linas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Linai, kiek tekę susidurti su panašiomis situacijomis, iš bankų Nordea skeptiškiausiai žiūri į greituosius kreditus ėmusius asmenis, realiai manau, kad Jūsų atveju neturėtų turėti didelės įtakos. Apie šį faktą bankai matys ir gali paklausti kodėl buvo imtas kreditas, tačiau jeigu grąžinote iš karto - tai gerina situaciją. Žinoma priklausys ir nuo Jūsų pajamų dydžio, kitų faktų apie Jūsų finansinę būklę, darbovietės, šeimos situacijos ir kitų faktorių. Verta pasitikrinti visuose bankuose - bet kokiu atveju būsto paskola individualus dalykas.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų