Laba diena, norėčiau sužinoti kaip bankas vertina pajamas, jei esi išsiskyrus ir augini du vaikus. Mano vidutinės pajamos atskaičius mokesčius yra apie 500 eu. Vyro alimentai 250 eu. Ar tą visą 750 eu sumą dalintų iš trijų asmenų? Skaičiavimo lengvatų nebūtų?

Laima
Atsakymai
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Laba diena, Laima, ačiū už klausimą. Noriu Jus informuoti, jog bankai nėra valstybinė įstaiga ir lengvatų netaiko, dėl lengvatos reikėtų kreiptis į savivaldybę ir ji įvertinusi situaciją gal būt sutiktų kompensuoti 10 proc. paskolos įmokų. Dėl gaunamų alimentų - vieni bankai vertina tai kaip pajamas, kiti nevertina, tai priklauso ir nuo laikotarpio, kuriam norėtumėte imti paskolą ir kiek metų dar bus mokami alimentai (priklauso nuo Jūsų vaikų amžiaus). Jeigu paskolą imtumėte 30 metų laikotarpiui, tuomet galima (saugi) paskolos suma būtų 20.000-40.000 eur ir esant vidutinėms 5 proc. palūkanoms, už paskolą mokėtumėt atitinkamai 110-220 eurų per mėnesį.

+5Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų