Sveiki, esame 3 asmenų šeima, 2 suaugę, 1 vaikas, kurį prižiūriu - esu išėjusi motinystės atostogų. Po kurio laiko galima kreiptis dėl paskolos, kad bankas vertintų ne išmoką kaip pajamas, o atlyginimą, t.y. kiek reikia išdirbti grįžus po atostogų. Dar aktualu dėl asmens biudžeto istorijos, ką, be greitųjų kreditų, dar vertina bankai - ar smulkias kasmėnesines, pvz, telefono, interneto išlaidas minusuoja, ar minusuoja kaupiamojo draudimo įmokas, ar taip smulkiai nevertina?

Marta
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marta, dėkui už klausimą. Rekomenduočiau kreiptis po 6 mėn., kai grįšite iš motinystės atostogų. Dėl smulkių išlaidų taip tiksliai nereikėtų jaudintis, tačiau jeigu bus skolų už paslaugas, tai gali įtakoti. Bankai skaičiuoja kiek Jums turi likti pragyvenimui po mėnesinės įmokos grąžinimo, tad tos smulkios įmokos dažniausiai įsiskaičiuoja į pragyvenimą. Tačiau kiekviena situacija individuali ir gali būti įvairių atvejų.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų