Laba diena, esu vaiko priežiūros atostogose. Planavome su vyru imti paskolą, kai grįšiu į darbą. Paaiškėjo, į darbą nebe priims. Taigi kiek laiko reikia išdirbti naujame darbe, kad gauti paskolą? Paskolą norime gauti 30 000 eur, tiek pat turime. Butą planuojame pirkti senos statybos. Vilnius.

ligita
Atsakymai
Ra

pusę metų :) bet už tokią sumą galima butą ir be paskolos nupirkt...

Buvo naudinga
Ligita

Vilniuje? Jei taip tai išduokit paslaptį kur rasti butą už 30 000eur? :) Rajonai tinka tik Žirmūnai, pašilaičiai, Fabijoniškės, Jeruzalė, Santariškės (tvarka pagal svarbumą)

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ligita, dėkui už klausimą. Norint gauti būsto paskolą reikalingos 6 mėn. nenutraukiamo darbo pajamos. O galbūt vyro pajamos yra pakankamos gauti būsto paskolai? Kadangi reikia tik 30 tūkst., o pradinis įnašas bus 50%, bankams būtumėte patrauklūs klientai, žinoma jeigu Jūsų kredito istorija, pajamos, perkamas turtas tinkamas. Siūlau pasikalbėti su bankais, pateikite savo situaciją su keliais scenarijais: A) Jeigu dirbate dviese ir gaunate buvusį atlyginimą; B) Jeigu šeimoje dirba tik vyras.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų