Sveiki, situacija tokia, esu tolimųjų reisų vairuotojas, o kaip žinoma jie uždirba tik minimumą, o visa kita dienpinigiai, tad mano atlyginimas su dienpinigiais gaunasi apie 1500-1600 į mėn. Turiu sūnų, bet gyvename nesusituokę, "sugyventinė" dabar yra motinystės atostogose, ir jos pajamos yra apie 260 eur į mėn., tad idomu, kokios galimybės gauti paskolą 50000-60000 įsigyti NT Klaipėdoje ar jos rajone, šioje situacijoje su bendraskoliu? Ir kaip bankas žiūri į paskolų išdavimą NT kuris nėra 100% baigtumo? P.s. esant reikalui, turėčiau laiduotojus. Ačiū už atsakymus.

Steponas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Steponai, dėkoju už klausimą. Manyčiau, kad Jūsų galimybės (vertinant tik pagal pajamas ir jų kilmę) gauti norimo dydžio būsto paskolą yra realios. Kai kurie bankai vertins komandiruotpinigius 100% (jeigu jie yra stabiliai mokami 6-12 mėn.), kai kurie mažesnę dalį apie 50%. Beabejo, Jūsų kredito istorija ir visi kiti svarbūs paskolos išdavimui aspektai turi būti „tvarkingi”. Dėl baigtumo, priklausys nuo situacijos ir statytojų sutarčių su bankais. Gali būti įvairiai. Daugiau informacijos apie banko požiūrį į komandiruotpinigius rasite čia.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų