Būsto paskola pajamas gaunantiems iš pokerio

Sveiki. Situacija: Asmuo vykdantis individualią veiklą (jeigu konkrečiau, tai gaunantis pajamas iš pokerio). 2015 metų vidutinės mėnesinės deklaruotos pajamos atskaičius mokesčius siekia 3000€. 2016 metų - daug didesnės. Tačiau turbūt jų negalima traktuoti kaip pastovių?! Būtų noras pasiimti būsto paskolą 100,000-150,000€. Klausimas: Kaip bankai reaguoja į tokios veiklos pajamas, ar būtų galimybė gauti būsto paskolą Jūsų nuomone? Gal mokant didesnį negu 15% pradinį įnašą? O jeigu atsirastų laiduotojas? Taip pat paskolos prašymo metu banko sąskaitoje būtų solidi sukaupta suma (didesnė negu imama paskola). Ar tiesiog bankai griežtai reikalauja pastovių pajamų ir skeptiškai žiūri į tokios veiklos gaunamas pajamas? Dėkui iš anksto už atsakymą. Gal per daug unikali situacija, bet tikiuos išgirsti bet kokį atsakymą.

Eimantas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eimantai, dėkui už klausimą. Pasiaiškinsim, pranešiu per 1-2 darbo dienas papildydamas klausimą. Įdomi tema.

+5Buvo naudinga
Eimantas

Dėkui už pastangas. Lauksiu atsakymo. ;)

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pasidomėjome per bankus ir unijas. Yra bankų ir unijų, kurios neatmeta galimybės finansuoti pajamas gaunančius iš pokerio. Bet kokiu atveju Jūsų situaciją vertins individualiai, labai priklausys nuo Jūsų situacijos, netgi išsilavinimo, amžiaus ir t.t. Daugeliu atveju laiduotojas, jeigu dirba Lietuvoje ir yra patikimas - padėtų. Atsakymai iš bankų:

  • DNB ir Šiaulių bankas - svarstytų, griežto NE nėra, bet nėra garantijų, priklausys nuo situacijos;
  • Unijos - svarstytų. Įdomi mintis, kad pajamas vertintų su 0,8% koeficientu;
  • Swedbank - Jūsų veikla nepriimtina bankui;
  • Medicinos bankas - bankas gaunamas pajamas iš azartinių žaidimų laiko netvariomis, tad išduotų tik esant laiduotojui;
  • SEB - šiuo metu pajamos iš lošimo verslo nevertinamos;
  • Nordea - bankui nepriimtina tokia veikla.

Pakalbėjus su bankais pastebėjome, kad atvejis su pokerio pajamomis yra naujas, tad jeigu pavyktų su kuriuo nors banku/unija susitarti - pasidalinkite, įdomu.

+9Buvo naudinga
Eimantas

Sveiki, ar papildymo iš SEB ir Nordea negavote? ;) Beje dėkui už informaciją. Būtinai pasidalinsiu informacija, po apsilankymų bankuose/unijuose.

+2Buvo naudinga
Steponas Jurele
Bankai.lt

Papildėme atsakymą dėl SEB ir Nordea.

+5Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų