Ar man priklauso valstybės parama būstui įsigyti?

Laba diena, Norėčiau sužinoti ar man priklausytų valstybės parama būstui įsigyti jei turimas NT neviršyja nustatytos 2 asmenų (aš+vaikas) ribos, tačiau 2015 m. pajamos viršyja šią ribą, kadangi tuo metu dirbau ir gaudavau motinystės (tėvystės) pašalpą, kurios 2016 m. jau nebemoka? Ar norit gauti valstybės paramą privalo būti teismo būdu nustatyta pastovi vaiko gyv.vieta su manimi (tėvystė įforminta, susituokę nebuvom, kartu negyvenam)? Vaiko ir mano gyv.vieta deklaruota tėvų bute, čia ir gyvename. A.

Alina
Atsakymai
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Alina, nežinant visų aplinkybių - gaunamų pajamų, Jūsų finansnės padėties ir t.t. tiksliai atsakyti negaliu. Sprendimą dėl Valstybės paramos priima savivaldybė. Išsirinkus būstą reikia įsitikinti kad bankas, įvertinęs visas aplinkybes Jums vienai sutiks suteikti paskolą. Įsitikinus, kad bankas paskolą suteiks reikia kreiptis į savivaldybę ir ji savo ruožtu įvertinusi aplinkybes: pasirinktą banką, paskutiniu metu gaunamas pajamas, šeimos sudėtį (tai, kad neesate susituokę), išsirinktą turtą įvertins ir nuspręs ar suteiks lengvatą ar ne.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų