Ar įmanoma gauti paskolą namo statybų užbaigimui?

Laba diena, su tokiu klausimu. Gyvename ir dirbame užsienyje, reikalinga paskola apie 40000 eurų užbaigti statybas Lietuvoje namui kuris yra ant mano vardo, o ne ant vyro. Esame nevedę, mėnesio pajamos apie 1200 eurų, o būtų įmanoma gauti paskolą? Vyras norėtų imti paskolą savo vardu, išdirbęs darbovietėje apie 6 metus.

Erika
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Pagal pateiktą situaciją paskola sunkiai galima, priklausys nuo daug faktorių ir detalių. Kaip suprantu namas pastatytas ir reikia paskolos namo įrengimui. Norint gauti tokio dydžio paskolą įrengimui, Jūsų jau esamas namas turi būti vertas tiek, kiek prašote arba pakilti iki tokios vertės kiek prašote, tam būtų skirtas fiksuotas terminas per kiek laiko turite atlikti statybos darbus ir galbūt finansuojama dalimis.

Jūsų vyras negaus paskolos jeigu jam nepriklauso namas, nes norint gauti paskolą namo statyboms ar remontui jį reikia įkeisti bankui (o norint įkeisti, turi namas Jums priklausyti). Ir kai tik išsimokėsite paskolą, būstas taps Jūsų nuosavybe. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad pilno finansavimo negausite, kadangi dirbate ir gyvenate užsienyje. Įprastomis situacijomis preliminariai įmanomas finansavimas apie 50-70% nuo imamos sumos bankuose, arba 80-85% unijose.

Taip pat atkreipčiau dėmesį į gana mažas Jūsų šeimos pajamas dirbant užsienyje, jos yra mažokos tokio dydžio įsipareigojimui.

+6Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų