Norime imti paskolą remontui. Vyro kredito istorija švari, o mano turėjo juodų dėmių, kaip geriau elgtis?

Laba diena, būtų labai malonu sulaukti atsakymų į mane dominančius klausimus. Su vyru turime sodybą/gyvenamąjį namą, Molėtų rajone. Patys dirbame Vilniaus mieste. Norime imti paskolą namo remontui/rekonstrukcijai, namo remontas mums kainuotų daugiau nei namo vertė, nes norime ir stogą keisti ir šiltinti, langai ir t.t.. Kaip tokiu atveju su nekilnojamo turto įkeitimu? Jei paskola bus didesnė nei namo vertė. Dar vienas dalykas, sodyba yra įgyta dovanojimo būdu, bet jau santuokoj, bet visgi sodyba priklauso man. O pagrindinis paskolos emėjas būtų mano vyras, jo atlyginimas trigubai didesnis ir švari kredito istorija, maniškė praeitį turėjo juodų dėmių, nors jau praėjo laiko. Kaip tokiu atveju? Ačiū ir geros dienos :)

U. Urbonienė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis su turto vertinintojais ar po rekonstrukcijos namo vertė gali pakilti daugiau nei imta paskola. Jeigu po rekonstrukcijos namo vertė pakils iki bankui tinkamos vertės - Jūs į šią paskolą galite pretenduoti. Turėsite įkeisti namą, įsipareigoti atlikti rekonstrukciją per tam tikrą laiką. Taip pat paskola gali būti išmokama ir tik po to, kai jau atliksite remonto darbus ir sukelsite vertę. Reiktų konkrečiu atveju derintis su bankais, pasitarkite su visais TOP 4 bankais, jeigu nepavyktų sutarti - kreipkitės į kredito unijas.

Dėl praeities ir ėmimo būsto paskolos kartu ar atskirai reikia žiūrėti individualiai ir tik bankas pasakys Jums tikslų atsakymą kaip yra geriau. Juk priklausys ir nuo juodų dėmių dydžio :), o tą dydį nustatys tik bankas. Žinoma yra geriau, kuomet viskas švaru ir gražu.

+5Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų