SEB marža 1,75 o Nordea 1,55 proc. - ką rinktis?

Padėkit pasirinkti ir įvertinti Reikiamas paskolos dydis 76000eur, 30 metų, kintamos, anutetas, šiuo metu turim SEB paskolą pardavus butą padensim paskolą ir pirksim didesnį. Padėkit įvertinti SEB ir Nordea bankus(ar ir kitus) atkreipiant į: - SEB marža 1,75 o Nordea 1,55 proc - Išankstinio paskolos qražinimą mokesčiai - Mokestis už paskolos sąlyqų keitimą - Kredito administravimo mokestis - Galimybė mažinti maržą ateityje - Netesybų proc. -Paskolos perkėlimo refinancavimo mokestis jei qalit padėt atsakyt į šiuos klausimus padėtumėt apsisprest

Vilius
Atsakymai
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Viliau, užduodate klausimus, kurie yra esminiai, sudarant kredito sutartį. Tam, kad galėčiau teisingai patarti kurias sąlygas rinktis, turėčiau matyti abiejų bankų pasiūlymus ir papunkčiui analizuojant lyginti sąlygas. Tam, kad tisklingi pasirinktumėte kredito sutarties sąlygas, turite turėti savo paskolos grąžinimo planą. Kai turėsite abiejų bankų pasiūlymus, skaitydamas ir nagrinėdamas sąlygas atsirinkite kurios sąlygos atitinka Jūsų poreikius ir situaciją. Viena, ką tikrai galiu rekomenduoti, tai nesirinkite banko tik pagal banko maržą.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų