Reikia paskolos būsto remontui, kaip viskas vyksta?

Sveiki. Yra paskola buto remontui, palukanos svyruoja nuo 8 iki 13 % neįkeičiant būsto, o jai būstą noriu įkeisti paskolos laikotarpiu palūkanos būtu mažesnės??? Sekantis klausimas ar turiu pristatyti pirkimo čekius už pirkinius remontui, pvz. baldai, televizoriai ir taip toliau. Jei turiu pristatyti tai kam? Ar ateis kažkas, po kažkokio laikotarpio ir tikrins butą ar kažkas panašaus?

Marius
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui už klausimą. Jeigu neturite būsto paskolos, o norite tik turimam būstui imti būsto paskolą, tuomet tik vartojimo paskola su minėtomis palūkanomis. Pasiteiraukite kredito unijose taip pat.

Būsto įkeitimo paskola remontui galima tik turint būsto paskolą, prie kurios prijungiamos remonto paskolos su būsto paskolos palūkanų dydžiu.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų