Kas yra bloga kredito istorija?

Sveiki, taigi norėčiau paklausti kas yra bloga kredito istorija? Ar tai jau skaitosi kai esi paėmęs daug kreditų ir galbūt turintis antstolių skolų? Ar visgi neigiamą banko atsakymą gali nulemti viena turėta paskola iš greitųjų kreditų bendrovės? Aš studentavimo laikais esu ėmusi vieną greitąjį kreditą, bet jį grąžinau, kelios įmokos buvo su pradelsimais kaupdavosi delspinigiai, tačiau išmokėjau į antstolius nebuvo kreiptasi. Ar tai turi didelės įtakos mano kredito istorijai? Ar galiu negauti būsto paskolos vien dėl šios vienos paskolos? Ir dar norėčiau paklausti kaip bankai žiūri į tai jog daiktai įsigijami lizingu? Esu paėmusi ne vieną daiktą, visų sudėjus suma gan nemaža, bet viską tvarkingai moku. Ar tai vertinama prieštaringai, ar visgi įrodo kad esu moki ir atsiskaitau laiku? Labai lauksiu atsakymo, ačiū.

Ana
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ana, dėkui už klausimą. Bloga kredito istorija gali būti tuomet, kai yra paimtas bent vienas greitasis kreditas, o taip pat ir turėti anstoliai. Lizingai nėra blogai, bet yra vertinama visa asmens ar šeimos visuma. Bankai pažiūrėję Jūsų istoriją nusprendžia ar pasitiki Jumis ir ar gali prisiimti atsakomybę išduoti Jums paskolą. Jeigu jiems kyla įtarimų, kad Jūsų praėję veiksmai gali pasikartoti - bankas neišduos paskolos.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų