Kaip galėčiau išsipirkti socialinį būsta su valstybės pagalba?

Sveiki, Situacija tokia. Gyvenu socialiniam bute, daug metų valstybei moku nuomos mokestį. Pagal esamus įstatymus galima jį išsipirkti. Butas Vilniuje. Man 50 metų, esu pirmos grupės invalidė. Pajamos nėra didelės. Ar yra kokios galimybės gauti iš valstybės ar banko “pagalbą”- paskolą, subsidijamą jį išsipirkti? Vienintelį ką man sakė, tai per 3 mėn. Įnešti pinigus, buto vertės. Bet jei turėčiau 50 tūkst. Pirkčiau tikrai ne soc.butą. Ieškau būdų kaip kaip galėčiau jį išsipirkti.

Silvija
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Silvija, dėkui už klausimą. Deja, negirdėjau apie paramas ar pagalbas vyresniems asmenims. Jums reikėtų pasiteirauti savivaldybėje ar yra kažkokių papildomų paramų. Šiuo metu paramos, kurios žinau, kad yra aktyvios yra tik jaunoms šeimoms ar asmenims iki 35 metų. Dėl detalesnės informacijos reiktų kreiptis į savivaldybę kurioje esate registruota.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų