Atlyginimo mokėjimas

Atlyginimo mokėjimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „atlyginimo mokėjimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Robertas

Sveiki. Dirbu vienoje įmonėje daugiau nei 7 metus. Darbo užmokestis 1000 eurų atskaičius mokesčius, bet per paskutinį pusmetį vėluoja alga pora mėnesių. Neturiu jokių įsiskolinimų. Ar atgavus visus pinigus ir turint pradinį įnašą ir toliau dirbant toje pačioje įmonėje iškarto galiu imti būsto paskolą, ar bankai atsižvelgia jei per paskutinį pusmetį alga buvo mokama nenuosekliai laiku?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Robertai, dėkui už klausimą. Jeigu Jūsų darbo sutartis yra nenutrūkusi jau ilgą laiką, tai galite kreiptis kad ir dabar dėl būsto paskolos, nereikia laukti algos išmokėjimo, nes Jūs ją kaip ir gavote pagal sutartį. Tačiau bankas vertins ar tas faktas, kad alga vėluoja yra rizika jiems ar ne. O gal net ir neįtakos šis faktas. Reikia kreiptis į bankus vertinimui.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų