Citadele būsto marža

Citadele būsto marža. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „citadele būsto marža“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Giedrius

Sveiki, Citadele bankas jau kurį laiką išduoda būsto paskolas, tačiau šio banko nėra Būsto paskolų orientacinėje palyginimo lentelėje. Ar yra planų įtraukti ir šio banko orientacines būsto paskolų sąlygas į palyginimo lentelę?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedriau, dėkui už klausimą. Citadele būsto paskolos dar nesudaro reikšmingos būsto paskolų dalies ir jų palūkanų dydis yra vis dar neaiškus. Atlikus tyrimą - papildysime.

+4Buvo naudinga
Justas

Sveiki, gal teko susidurti kokią būsto paskolos palūkanų maržą šiuo metu taiko Citedele bankas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justai, dėkui už klausimą. Deja dar neteko, kai tik gausime informacijos, pateiksime.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų