Pakeltas atlyginimas

Pakeltas atlyginimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pakeltas atlyginimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Iveta

Sveiki. Jei tarkim aš dabar gaunu 500e į rankas atlyginimą ir pasikelčiau jį iki 600 e į rankas, kiek laiko turiu gauti tą pakeltą atlyginimą , kad gaučiau jau didesnę paskolą? ar tą laikotarpį įtakoja algos pakėlimo dydis ar ne?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Jonas

Sveiki, šiuo metu darbdavys moka 600 eur į rankas ir kels atlyginimą 500 eur, bet kaip priedą kiekvieną mėnesį. Ar imant paskolą būstui įsigyti bus skaičiuojama 1100 eur kaip mėnesinės pajamos ar mažiau ir kaip tai įtakos norimos paimti paskolos dydį? Ar reikia reikalautis, kad tiesiog standartiškai pakeltų algą ir mokėtų 1100 eur į rankas per mėn.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo profesijos ir priedų gavimo stabilumo, priklausys ir vertinimas. Žinoma, geriau, kai yra alga 1100 eurų, bet priedai taip pat įsiskaičiuoja.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų