Luminor banko būsto paskolos

Luminor banko būsto paskolos logotipas
Luminor bankas

Čia bus pateikiamos Luminor banko būsto paskolų sąlygos, būsto paskolų palūkanos, būsto paskolos sutartys. Luminor bankas sudarytas iš Nordea ir DNB bankų, tad būsto paskolos sąlygos buvusių šių bankų klientų bus susijusios su Luminor banku. Luminor būsto paskolų sąlygas rasite čia, kai tik jos bus paskelbtos.

  • Luminor ir Nordea būsto paskolos;
  • Luminor ir DNB būsto paskolos;
  • Kas atsitiks su DNB ir Nordea būsto paskola po Luminor banko atsiradimo?

Šiai dienai kainodaros taisyklės DNB ir „Nordea“ klientams kurį laiką išliks nepakitusios. Kainodaros suvienodinimas bus viena pirmųjų svarbių „Luminor“ užduočių.

Jau turintiems DNB ir „Nordea” būsto paskolas, ką reikia žinoti?

„Luminor“ perėmė visus įsipareigojimus iš DNB ir „Nordea“ bankų Baltijos šalyse. Tai reiškia, jog jūsų sutartys, sąlygos ir įsipareigojimai išliks nepakitę. Naudositės tomis pačiomis paslaugomis, kaip ir anksčiau. Įgysite daugiau privalumų gryninant pinigus geromis sąlygomis, pinigų išgryninimui jau nuo dabar galite naudotis abiejų DNB ir “Nordea” bankų bankomatų tinklais tomis pačiomis sąlygomis, be papildomų mokesčių.

Nauja Luminor būsto paskolų kainodara

„Kol kas jokių naujų sprendimų dėl taikomos palūkanų bazės nėra. Taigi jei klientas apsilankys buvusiame DNB skyriuje, siūlysime jam būsto paskolą su EBIFIN, jei buvusiame „Nordea“ – su EURIBOR. Atitinkamai klientas gali susipažinti su sutartimis interneto puslapyje. Apibendrinant – niekas nepasikeitė, išskyrus tai, kad klientas gali tikėtis to paties kainų lygio visuose „Luminor“ skyriuose. Tikėtina, kad tokia situacija išliks dar kurį laiką.

Apie jau gautus pasiūlymus – priklauso nuo to, ar pasiūlymas įpareigojantis, ar ne. Jei klientas gavo standartinę informavimo formą, jis ir gali tikėtis kreditavimo tokiomis sąlygomis iki pat formos galiojimo pabaigos. Tuo tarpu jei klientas buvo tik pasikonsultuoti ir sužinoti preliminarių galimybių, dar kartą atėjus skaičiai gali būti pasikeitę.

Jokių pokyčių esamose sutartyse klientai neturėtų baimintis. Nesvarbu, ar sutartis sudaryta su DNB, ar su Nordea, klientui lieka galioti sutartyje numatytos sąlygos” - specialiai Bankai.lt komentavo Valdas Lopeta, Luminor komunikacijos vadovas.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų