Apie būsto paskolas galvokite atsargiau, o turintys jas - ruoškitės ir neišlaidaukite, taupykite

2018-10-11
Honkongas
Honkongas

Šiuo metu, 2018 metų spalio mėn. yra gaunami labai pavojingi ženklai apie susidariusius NT burbulus didžiausiuose pasaulio miestuose. Galvojantys apie būsto paskolas - galvokite atsargiau, o turintys jas - ruoškitės ir neišlaidaukite, taupykite. Pagal istoriją, galime matyti, kad Lietuva įprastai atsilieka nuo pasaulinių tendencijų.

Kad ir kaip gražiai atrodytų gyvenimas šiuo metu, bet labai stipriai įvertinkite rizikas ir galimybes. Šiuo metu NT burbulai formuojasi didžiausiuose pasaulio miestuose, kainos pradėjo kristi. Pasaulio miestai, kuriuose NT yra pervertintas ir turi NT burbulo požymių: Hong Kong, Miunchenas, Torontas, Vankuveris, Amsterdamas, Londonas, Stokholmas, Paryžius, San Franciskas, Frankfurtas, Sidnėjus, Los Angeles, Ciurichas, Tokijas, Ženeva, New York.

Pridedame savo įrašą Bankai.lt Facebook klube, kur vyko šiokios tokios diskusijos:

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų