Būsto paskolas Anglijoje „Barclays” išduoda be pradinio įnašo ir finansuoja 100% sumos

2016-05-06
Būsto paskolos be pradinio įnašo
Būsto paskolas Anglijoje „Barclays” išduoda be pradinio įnašo ir finansuoja 100% sumos (nuotr. Bankai.lt)

„Barclays“ Jungtinėje Karalystėje panaikino reikalavimą įmokėti pradinį įnašą imant būsto paskolą. Nuo šiol „Barclays” banke, klientai norintys įsigyti būstą su paskola galės neturėti nuosavų lėšų ir bus finansuojama 100% būsto vertės.

Dėl to turėtų apsidžiaugti ir Didžiojoje Britanijoje gyvenantys lietuviai, kurie aktyviai kuriasi svetur. Galimybė finansuotis 100% būsto sumos suteikia daug laisvės ir galimybių NT nuomos verslams. Žinoma, norint gauti 100% finansavimą, turėsite atitikti visus keliamus banko reikalavimus bei artimieji turės įnešti į banką bent 10% nuo būsto paskolos sumos indėlį, už kurį būtų gaunamos palūkanos.

Tai pirmas britų bankas nuo pat pastarosios finansų krizės, sugrąžinęs tokią liberalią skolų dalijimo tvarką.

Iki šiol Didžiojoje Britanijoje vyravo praktika, kad bankai skolina iki 90-95% būsto vertės, o likusią dalį turi įnešti pats besiskolinantis.

Analitikai pažymi, kad Didžiojoje Britanijoje dalinti paskolas iki 100% būsto vertės buvo populiaru iki 2008 m. Tuomet kai kurie bankai siūlė paskolinti net iki 125% būsto vertės.

Po krizės, atsižvelgiant į Anglijos centrinio banko reikalavimus, bankai pakeitė būsto paskolų išdavimo sąlygas ir įvedė ribojimus dėl pradinio įnašo.

Lietuvoje būsto paskolos išduodamos reikalaujant minimalaus 15% pradinio įnašo

Priminsime, kad Lietuvoje norint pasiskolinti perkamam būstui, Jums reikės turėti mažiausiai 15% nuosavų lėšų - pradinio įnašo, tai numato Lietuvos banko nustatyti atsakingo skolinimo nuostatai.

Būsto paskolų palūkanas ir bazines sąlygas, kurias siūlo Lietuvoje veikiantys bankai galite palyginti čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Ernie Kellerman
Prieš 4 metus
Myn Ge
Martynas Burbulis
Prieš 4 metus
Dar vieni spąstai vergams gaudyti, atsipeikėkit
Eugenijus Petraska
Prieš 4 metus
naudokitės tautiečiai..
Petras Sa
Prieš 4 metus
Mums toli dar iki Anglijos suteikiamu galimybiu. Viska daroma atbulai ir tikimasi kad bus kaip "ten". Nebus Lietuvos banke, nebus.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų