„Citadele“ bankas pirmąjį šių metų ketvirtį jau pasirašė mikrokreditų sutarčių už 3,265 mln. eurų

2016-04-11
Citadele mikrokreditai
„Citadele” su mažomis įmonėmis pasirašė sutarčių dėl 3,265 mln. eurų mikrokreditų (nuotr. Bankai.lt)

„Citadele“ bankas pirmąjį šių metų ketvirtį su mažomis įmonėmis pasirašė sutarčių dėl 3,265 mln. eurų mikrokreditų. Daugiausiai mikrokreditų suteikta mažmeninės prekybos ir paslaugų, aptarnavimo sektoriaus įmonėms iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionų.

„Nuodugniai išanalizavome rinką ir žinojome, kad mikrokreditai bus paklausūs, tačiau įmonių aktyvumas ir pirmojo ketvirčio mikrokreditų išdavimo rezultatai dar kartą patvirtino, kad pasirinkome teisingą strategiją ir laiku pasiūlėme realius mažųjų įmonių poreikius atitinkančią finansinę paslaugą“, – sako Jūratė Jazukevičienė, „Citadele“ banko verslo bankininkystės tarnybos direktorė.

Siekdamas skatinti smulkiojo verslo plėtrą Lietuvoje, „Citadele“ bankas iki 20 000 eurų mikrokreditus mažoms įmonėms pradėjo teikti šių metų sausio viduryje. Smulkieji verslininkai „Citadele” banko mikrokreditą gali gauti per parą, kai paprastai bankuose sprendimai dėl finansavimo priimami per savaitę ar ilgiau.

„Kalbant apie apyvartines lėšas, jos yra gyvybiškai būtinos sėkmingam verslui. Verslininkai šiuo metu jaučia poreikį plėsti savo veiklą ir ši tendencija atspindi dabartinę situaciją rinkoje“, – teigė Aras Mileška, Klaipėdos vidutinio ir smulkiojo verslo tarybos pirmininkas.

Pasak Jūratės Jazukevičienės, „Citadele“ banko mikrokreditai mažoms įmonėms patrauklūs ir tuo, kad finansavimui gauti nereikia jokio užstato. Pateikti paraišką kreditui gauti galima nepaliekant biuro – internetu, o atvykti į banką tereikia vieną kartą – atsidaryti sąskaitą ir pasirašyti sutartį jau žinant, kad finansavimas bus suteiktas. Sausį apyvartos lėšoms papildyti pradėtų teikti „Citadele“ banko mikrokreditų trukmė – iki vienerių metų. Mikrokredito lėšos yra pasiekiamos ir naudojantis įmonės verslo kortele.

„Trumpalaikis kreditas yra ypač naudingas toms smulkioms įmonėms, kurios siekia subalansuoti įmonės apyvartinio kapitalo srautus, kai verslo augimui būtinas papildomo apyvartinio kapitalo užtikrinimas, kuomet papildomos investicijos į smulkios įmonės verslą padidintų pelno potencialą. Trumpalaikį „Citadele“ banko kreditą gali gauti smulkiosios įmonės, kurios veikia ne trumpiau nei dvejus metus“, – sako banko atstovė.

„Citadele“ bankas per tris mėnesius suteikė finansavimą daugiau nei 200 įmonių Lietuvoje.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų