Dėl COVID-19 Luminor būsto paskolų grąžinimai gali būti atidedami 6 mėn. terminui

2020-03-23
Luminor būsto paskolų grąžinimai gali būti atidedami 6 mėn. terminui
Luminor būsto paskolų grąžinimai gali būti atidedami 6 mėn. terminui (nuotr. Bankai.lt)

Susiklosčius ypatingai situacijai dėl korona viruso poveikio verslui bei gyventojams, atkreipiame dėmesį, kad priėmėme sprendimą, jog būsto paskolų grąžinimai gali būti atidedami 6 mėn. terminui.

Pakeitimus atliekame gavę kliento prašymą. Jeigu kliento pajamos sumažėjo, gali sumažėti ar gali atsirasti trukdžių grąžinant paskolą, rekomenduojame kuo greičiau susiekti su banku. Kuo anksčiau klientas pasitars su banku, tuo daugiau galimybių surasti abiem pusėms priimtiną sprendimą. Kreiptis į banką rekomenduojame tiktai nuotoliniu būdu – telefonu, interneto banke, ar el. paštu.

Privatūs lizingo klientai turi galimybę atidėti savo lizingo įmokas už automobilį 3 mėnesių laikotarpiui.

Konkrečias atidėto paskolos grąžinimo sąlygas sužinosite pasitarę su banku.

Kai su likvidumo problemomis susiduria verslo klientai, paskolos mokėjimo atidėjimas yra standartinis sprendimas. Jeigu klientas neužvilkina problemos sprendimo ir problemas aptariame kartu dar ankstyvojoje jų stadijoje, galime rasti bendrai priimtinus sprendimus. Priklausomai nuo kliento situacijos, galime taikyti keletą scenarijų paskolai restruktūrizuoti su 3-6 mėn. paskolos grąžinimo atidėjimo laikotarpiu, jeigu klientas atitinka nustatytus rizikos kriterijus.

Jeigu viruso ekonominis poveikis gilės, svarstysime ir kitus galimus sprendimus šiai įtakai amortizuoti.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų