Dėl karantino ir korona viruso įtakos, „Citadele“ bankas suteiks galimybę atidėti įmokas

2020-03-23
„Citadele“ banko paslaugos ir pagalba klientams karantino metu
„Citadele“ banko paslaugos ir pagalba klientams karantino metu (nuotr. Bankai.lt)

Dėl Lietuvoje paskelbto karantino, yra žmonių, kurie neteko darbo arba negali planuoti ateinančių mėnesių pajamų. Reaguodamas į klientų, suprantančių, kad jie negalės vykdyti savo skolinių įsipareigojimų, susirūpinimą, „Citadele“ bankas siūlo tokioje padėtyje atsidūrusiems ir anksčiau įsipareigojimus atsakingai vykdžiusiems klientams galimybę stabdyti pagrindinės paskolos sumos grąžinimą 3 mėnesiams ar iki 6 mėnesių. Kiekvienas atvejis bus vertinamas atskirai. Šis pasiūlymas taikomas būsto ir vartojimo paskoloms ir lizingui.

Paskolų grąžinimo sustabdymas

Šios situacijos nesitikėjo niekas ir tikimės, kad greitai grįšime į įprastą gyvenimo ritmą. Tuo pat metu norime padėti savo klientams, todėl „Citadele“ banko klientai nuo šiol gali kreiptis dėl paskolų grąžinimo sustabdymo trims mėnesiams. Norėdami sustabdyti paskolos grąžinimą, privatūs klientai turi užpildyti prašymą interneto banke, o pasikonsultuoti gali telefonu (8 5) 221 9091. Sustabdyti galima tik paskolos sumos grąžinimą, tačiau palūkanos turės būti ir toliau mokamos. Vėliau, jei situacija nepagerės, kiekvieną prašymą nagrinėsime individualiai.

Individuali pagalba įmonėms

Reaguodamas į susidariusias aplinkybes, „Citadele“ bankas nuo praėjusios savaitės pradžios dalyvauja diskusijose su nukentėjusiomis įmonėmis. Kiekvienos įmonės finansinė padėtis vertinama atskirai ir, prireikus, kartu sprendžiama dėl paskolos įmokų mažinimo bei pagalbos verslininkams išsaugant verslą šiomis sudėtingomis rinkos sąlygomis.

Atsižvelgdami į Vyriausybės pažadą skirti papildomą finansavimą, siekiant sumažinti COVID-19 viruso protrūkio poveikį ekonomikai, laukiame išsamesnės informacijos apie galimybę padėti savo klientams naudojantis INVEGA paslaugomis, kurios leistų, pavyzdžiui, restruktūrizuoti paskolas.

Tapimas klientu nuotoliniu būdu

„Citadele“ bankas Lietuvoje pristato galimybę tapti banko klientu ir gauti „X smart“ mokėjimo kortelę net neužsukus į banko skyrių. Prašymą dabar galima pateikti nuotoliniu būdu naudojantis išmaniuoju telefonu, kuriame įdiegta „Citadele“ mobilioji programėlė – tereikia į banką nusiųsti asmenukę drauge su paso ar asmens tapatybės kortelės nuotrauka.

Prašymus atidaryti banko sąskaitą ir išduoti mokėjimo kortelę Lietuvos gyventojai gali teikti visą parą, naudodamiesi mobiliąja programėle. Tai galima padaryti iš bet kurios vietos, kur tik veikia mobilusis ir interneto ryšys. Norint pateikti prašymą, reikia atlikti šiuos paprastus veiksmus: atsisiųsti mobiliąją programėlę, pasidaryti asmenukę, nufotografuoti pasą ar asmens tapatybės kortelę ir įvesti savo asmeninę informaciją. Visas prašymo pateikimo procesas trunka 5–7 minutes. Vėliau vykti į banko skyrių klientui taip pat nereikės, nes mokėjimo kortelę klientas gaus paštu ir ją galės aktyvuoti mobiliojoje programėlėje.

2019 m. Latvijoje daugiau nei 15 000 klientų jau išbandė galimybę atidaryti sąskaitą nesilankant banke – per mobiliąją programėlę ar banko interneto svetainę.

„Citadele“ banko mobiliąją programėlę galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „GooglePlay“.

Skyrių darbas

Nuo kovo 16 d. mūsų banko skyriai Vilniuje (K. Kalinausko g. 13), Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje klientus aptarnaus atsinaujinusiu laiku: pirmadieniais - ketvirtadieniais 8:00 - 17:00 val., penktadieniais 8:00 - 16:00 val., tačiau tik užsiregistravus iš anksto tel. (8 5) 221 9091. Atkreipiame dėmesį, kad aptarnausime klientus tik pirmo būtinumo ir skubiais klausimais, o grynųjų pinigų operacijų neteiksime.

„Citadele“ banko skyriai įsikūrę prekybos centruose „Akropolis“ Vilniuje ir Šiauliuose, taip pat mūsų skyrius Alytuje karantino laikotarpiu nedirbs.

Kviečiame saugoti savo ir artimųjų sveikatą ir primename, kad kaip ir iki šiol praktiškai visus pagrindinius finansinius klausimus padėsime jums išspręsti nuotoliniu būdu mūsų svetainėje, interneto banke, mobiliojoje programėlėje ar susisiekus tel. (8 5) 221 9091.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų