EURIBOR 6 mėn. palūkanos toliau krenta, rekordinės žemumos ties -0,077

2016-01-28
EURIBOR 6 mėn. sausio 25
EURIBOR palūkanos 2016 m. sausio 25 d. fiksuotos ties -0,077 (nuotr. Bankai.lt)

Europa ir toliau skatina pinigų cirkuliaciją rinkoje ir sausio 25 d. sumažino EURIBOR 6 mėn. palūkanas net iki -0,077. Ir toliau gali džiaugtis tie, kurie yra paėmę būsto paskolas su formule: banko marža + EURIBOR.

Susidomėjimas apie būsto paskolų išdavimą šiuo metu yra išaugęs į aukščiausią tašką. Vien per šių metų sausio mėnesį fiksuojamas per Bankai.lt portalą užpildytų būsto paskolų paraiškų rekordas. Pastebime, kad vis daugiau paskolomis domisi net ir mažiausias pajamas uždirbantys asmenys ar šeimos. Paskolų nori visi, dėl suprantamos priežasties, tačiau reikia būti itin atsargiems ir preš imant būsto paskolą įsivertinti rizikas.

Per dviejų savaičių nuo 2016 m. sausio 11 d. iki sausio 25 d. laikotarpį 6 mėn. EURIBOR nukrito nuo -0,052 iki - 0,077.

EURIBOR pagal skirtingus laikotarpius yra žemumose: 3 mėn. -0,155, 6 mėn. -0,077 (populiariausias), 1 metų +0,028.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Vladas Pranevičius
Prieš 4 metus
"Skęstančiųjų gelbėjimas - pačių skęstančiųjų reikalas" (Ilfas ir Petrovas, "Dvylika kėdžių") ;) Dažniau klasikus reikėtų paskaitinėti, Petrai :( Ypač prieš įsiveliant į bendravimą su bankais.
Petras Sa
Prieš 4 metus
Taip pajautem, bet nauju paskolu savininkai to niekada nepajus nes ju Lietuvoje neapgyne nuo banku savivales. Pas mus nera istaigos kuri gintu banku klientus. Bet yra kuri gina banku interesus. Aciu prezidentei.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų