„Mano unija” prisijungė prie būsto paskolų palyginimo sistemos portale Bankai.lt

2016-05-04
Mano unija
„Mano unija” prisijungė prie būsto paskolų palyginimo sistemos portale Bankai.lt

Vienintelės Lietuvoje būsto paskolų palyginimo sistemos portale Bankai.lt – dar didesnis būsto paskolų pasiūlymų pasirinkimas. Bankai.lt partnere tapo viena populiariausių kredito unijų Vilniaus regione „Mano unija”.

„Bankai.lt portale veikianti unikali būsto paskolų palyginimo ir paraiškų pildymo sistema tapo patogiu ir reikšmingu įrankiu žmonėms, kurie svarsto įsigyti būstą su paskola Lietuvoje. Džiaugiamės galėdami pranešti apie kredito unijos „Mano unija” ir portalo Bankai.lt bendradarbiavimo pradžią" - sako Bankai.lt vadovas Steponas Jurelė.

Kredito unija „Mano unija” buvo pasirinktas kaip patikimas partneris, kuris turi nemažą patirtį būsto paskolų srityje ir gali pasiūlyti palankias sąlygas kredituotis būstą Vilniaus miesto bei rajono gyventojams. Tad nuo šiol lygindami būsto paskolų palūkanas ar pildydami būsto paskolos paraiškas Bankai.lt lankytojai matys ir „Mano unija” vardą.

Apie Bankai.lt būsto paskolų palūkanų palyginimo sistemą:

  • Per pirmąjį 2016 metų ketvirtį būsto paskolų paraiškas bankams ir kredito unijoms išsiuntė daugiau nei 1000 asmenų;
  • Bankai.lt lankytojai aktyviai domėjosi ir uždavinėjo klausimus apie būsto paskolas, kurių per pirmąjį ketvirtį užduota ir atsakyta daugiau nei 200 klausimų.

Apie kredito uniją „Mano unija”:

„Mano unija” yra viena didžiausią patirtį sukaupusių kredito unijų Lietuvoje. Atšventusi 19 gimtadienį, kredito unija pakeitė savo prekės ženklą ir pasiūlė savo nariams naujų produktų. “Mano unija” – tai jos narių inicijuotas vardas, atitinkantis ir pačios unijos viziją – būti patikimu finansiniu Vilniaus regiono gyventojų partneriu. Unija vienija stiprią narių bendruomenę, kuri yra atvira naujoms idėjoms, kredito unijos paslaugų tobulinimui ir pagalbai vienas kitam.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų