„Nordea” būsto paskolų pasiūlymą pateiks internetu ir nebūtinai reikės eiti į banko skyrių

2016-07-11
Nordea būsto paraiškos
Būsto finansavimo pasiūlymą iš „Nordea“ banko gyventojai galės gauti neišeidami iš darbo vietos arba namų

Būsto finansavimo pasiūlymą iš „Nordea“ banko gyventojai galės gauti neišeidami iš darbo vietos arba namų. Paskambinę į konsultacijų internetu centrą klientai savo kompiuterio ekrane nuo šiol matys visus banko darbuotojo atliekamus būsto paskolos skaičiavimus bei iškart gaus preliminarų būsto kredito pasiūlymą. Sąlygas tam sudarė banke įdiegta skaičiuoklė, kurią sukūrė kredito biuras „Creditinfo“.

„Konsultacijas internetu teikiame nuo vasario. Pastebėjome, kad klientams nauja paslauga patinka, todėl paslaugas plečiame. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus netgi prailginome konsultacijų internetu laiką iki 19.30 val. Nuotolinių paslaugų tikslas – suteikti kokybiškas konsultacijas klientams, kurie neturi galimybių atvykti į banko poskyrį. Pokalbis su klientu vyksta kompiuteriu arba telefonu, o vaizdinę medžiagą klientas mato savo kompiuterio ekrane. Kartu su partneriais suteikiame galimybę klientams net neišėjus iš namų gauti preliminarų būsto paskolos pasiūlymą. Be kasdienių bankininkystės paslaugų konsultacijų centre internetu taip pat teikiamos konsultacijos sudėtingesniais klausimais, pavyzdžiui, taupymo, investicijų. Klientas daugelį sutarčių su banku gali pasirašyti elektroniniu parašu. Tam klientas gali pasinaudoti banku internete (Netbank), o jei klientui patogiau – klientų aptarnavimo skyriuje“, - sako Jaunius Marinskas, banko „Nordea“ Lietuvoje mažmeninės bankininkystės skyriaus vadovas.

Pasak Andriaus Bogdanovičiaus, skaičiuoklę suprogramavusio kredito biuro „Creditinfo“ vadovo, vis daugiau bankų paslaugų persikelia į internetą, sudarydamos sąlygas gauti finansines paslaugas ir asmenines konsultacijas neišeinant iš namų bei atostogaujant.

„Ši skaičiuoklė tūkstančiams būsimų būsto pirkėjų suteiks galimybę per atstumą gauti preliminarų būsto finansavimo pasiūlymą. Vienas didžiausių privalumų – galimybė savo kompiuterio ekrane aiškiai matyti duomenis, kurie naudojami vertinant asmens finansinį pajėgumą bei nustatant kredito sąlygas“ - sako A. Bogdanovičius.

„Creditinfo“ „Nordea“ bankui taip pat sukūrė skaičiuoklę, skirtą internetu pasikonsultuoti dėl vartojimo kredito. Skaičiuoklės veikimo principas analogiškas: vartotojas paskambina į konsultacijų centrą, aktyvuoja specialią nuorodą bei pokalbio metu mato banko darbuotojo atliekamus skaičiavimus savo ekrane. Klientai gali iš anksto rezervuoti konsultaciją internetu, paskambinę į „Nordea“ informacijos centrą tel. 1554.

Per pirmąjį 2016 m. pusmetį gyventojai sudarė daugiau nei 20 tūkst. butų ir namų įsigijimo sandorių. Tai yra 20% daugiau nei pernai tuo pačiu metu, rodo Registrų centro duomenys. Vidutiniškai kas trečias būsto sandoris Lietuvoje yra finansuojamas finansų įstaigoje.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Jurgita Juodžiukynaitė
Prieš 7 metus

Laba diena, Norėčiau sužinoti apie galimybę bei kokiai makimaliai sumai galėčiau gauti paskolą būstui įsigyti?Kolkas dar nesu iššsirinkusi būsto, kadangi noriu žinoti kokiai sumai ir kokiomis sąlygomis gali būti sutekta paskola tuomet žiūrėsiu kokiai sumai galėčiau įsigyti.Mano telefonas 860483823.Gal būtų galimybė internete užpildyti paraišką paskolai gauti ir gauti preliminarų pasiūlymą el. paštu arba telefonu, be vizito į banką.Galėčiau atvykti 24d. Jeigu būtina galėčiau atvykti 24d. 11 val. Kaune į Savanorių prospekte esantį Jūsų skyrių. Pagarbiai,

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų