Šiaulių bankas privatiems klientams siūlo laikiną išeitį, padėsiančią lengviau atsistoti ant kojų dėl susiklosčiusios COVID-19 viruso situacijos

2020-03-23
Atidėta suma bus padalinama visam likusiam sutarties terminui ir padidės kitos būsimos įmokos arba prasitęs sutarties terminas
Atidėta suma bus padalinama visam likusiam sutarties terminui ir padidės kitos būsimos įmokos arba prasitęs sutarties terminas

Suprantame, kad finansinius sunkumus numatyti nelengva, todėl Šiaulių banko privatiems klientams siūlome laikiną išeitį, padėsiančią lengviau atsistoti ant kojų.

Tokiu atveju, jeigu:

  • jūs ar jūsų sutuoktinis neteko darbo arba ne mažiau nei trečdalio mėnesinių pajamų;
  • nutrūko jūsų santuoka;
  • dėl sutuoktinio mirties;
  • jei buvote pripažintas nedarbingu arba iš dalies darbingu,

įstatymų ir Banko numatyta tvarka galite kreiptis į mus dėl laikino kredito įmokų atidėjimo.

Kviečiame susipažinti su kiekvienos kredito rūšies galimu atidėjimo laikotarpiu:

Kredito rūšis

Atidėjimo laikotarpis

Būsto kreditas

iki 6 mėnesių

Nekilnojamo turto kreditas

iki 6 mėnesių

Automobilių lizingas

iki 6 mėnesių

Vartojimo kreditas

iki 3 mėnesių

Dėmesio! Toks įmokų atidėjimas yra tik laikinas sprendimas, todėl prašome įsivertinti arba pasitarti su banko ekspertu dėl kredito įmokų atidėjimo būtinybės.

Kuriam laikotarpiui atidėti įmokų mokėjimą?

Pirmiausia kreipkitės į banką. Kiekviena situacija yra analizuojama individualiai ir sprendimai pritaikomi prie kliento poreikių ir situacijos.

Nepamirškite, kad tai laikinas problemos sprendimo būdas, nes atidėta suma bus padalinama visam likusiam sutarties terminui ir padidės kitos būsimos įmokos arba prasitęs sutarties terminas.

Ar atidėjus kredito įmokas galėsiu visiškai nieko nemokėti?

Ne, įmokų atidėjimo metu jums nereikėtų mokėti kredito įmokų, tačiau reikėtų mokėti kredito palūkanas. Kokią dalį mėnesinės įmokos sudaro palūkanos, galite matyti interneto banke arba mokėjimų grafike, kuris buvo pateiktas pasirašant sutartį (jei sudaryta Vartojimo kredito ar lizingo sutartis), taip pat paskambinus 1813.

Kaip kredito įmokų atidėjimas atsispindės mano kredito istorijoje?

Jeigu laikotės visų kredito įmokų atidėjimo sąlygų, atidėjimas neturi įtakos kredito istorijai.

Kada reikia kreiptis į banką?

Iškart, kai tik įtariate, kad galite susidurti su finansiniais sunkumais. Net jei šiuo metu finansinių sunkumų neturite, bet žinote apie, pavyzdžiui, planuojamas prastovas, etatų mažinimą, darbdavio turimus finansinius sunkumus ir pan., geriau pasitarkite iš anksto. Kuo anksčiau kreipsitės, tuo daugiau galimybių surasti abiem pusėms priimtiną sprendimą.

Kaip kreiptis į banką?

Pirmiausiai susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu – skambinkite 1813 (+370 37 301337 skambinant iš užsienio), rašykite el. p. kc@sb.lt arba susisiekite per interneto banką.

Prašymą dėl kredito įmokų atidėjimo galite pateikti raštu, siunčiant el. laišką į kc@sb.lt arba per interneto banką. Prašyme nurodykite priežastį, dėl kurios kreipiatės ir, jei įmanoma, įrodymus dėl darbo netekimo, pajamų sumažėjimo arba kitų priežasčių.

Atkreipkite dėmesį, kad kredito įmokas reiktų mokėti iki kol negausite patvirtinimo, kad Jūsų prašymas dėl kredito įmokų atidėjimo yra patvirtintas.

Primename, kad pasirašyti prašymus galite „Dokobit“ pagalba.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų