Ar bankai suteikia vartojimo paskolą dirbantiems užsienyje?

Ar kuris Lietuvos bankas suteikia vartojamąjį kreditą, dirbančiam užsienyje, jau daugelį metų su neterminuota darbo sutartim. Be to kas savaitę siunčiame nuo atlyginimo santaupas į savo Lietuvišką sąskaitą po nemažą sumą, iš kurių ir atidavinėtume skolą. Tiesiog užtrunka laiko, kol dabar reikalinga suma susikaups iš mūsų siunčiamų taupymui pinigų.

JI
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Reikia žiūrėti individualiai situaciją, tačiau nemanau, kad suteiks. Kai negyvenate Lietuvoje ir neturite jokių čia įsipareigojimų, bankams gali tekti gaudyti vėją laukuose.

+3Buvo naudinga
Smug

Imkite paskola toje salyje kur gyvenat, pereikit bankus, kredito unijas ten bus simta kart lengviau gaut paskola nei Lietuvoje, kadangi ten dirbate legaliai ir baikite tas nesamones su pinigu siuntinejimu i lietuviska saskaita

Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų