Ruošiamės tuoktis, būsimas vyras turi būsto paskolą, o aš ėmusi greitųjų kreditų. Ar vedybos gali įtakoti būsto paskolos sąlygas?

Laba diena, noriu paklausti, turiu is greitųjų kreditų, vieną paskolą pasiėmiau, kai buvau neištekėjus, o mano draugas turi paskolą banke pirko nekilnojamą turtą, o šiuo metu ruošiamės vestuvėm, kai būsim jau vedę kažkas gali keistis dėl įmokų banke? Nes juk bankai bent jau imant paskolą jei esi ištekėjus paskaičiuoja pagal 2 asmenis, Ar niekas nesikeis kaip mokėjom, taip ir mokėsim ir lieka kiekvienam savo skola bankuose? Ačiū už atsakymą.

Elija
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Elija, dėkui už klausimą. Nesikeis, nes jis jau paėmęs paskolą savo vardu su tom sąlygom, kuriomis pasirašė sutartį. Nebent ateityje imtumėte naują paskolą kartu ir bus vertinami abiejų Jūsų duomenys. Greitųjų kreditų faktas gali įtakoti sąlygas, bet tai taip pat priklauso nuo individualaus vertinimo.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų