Sodyba

Sodyba. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „sodyba“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Laimis

Sveiki, Su žmona dirbame užsienyje ir norime įsigyti bendrą nekilnojamą turtą, konkrečiai-sodyba, Lietuvoje. Reikalinga suma apie 70 tūkst. eur (sodybos kaina plius renovacija ir gerbuvio tvarkymas). Pajamas gauname užsienio valiuta, žmona turi nekilnojamo turto (1 kambario butą), aš privatų namą Lietuvoje. Kokių turime galimybių gauti ilgalaikę vartojamąją paskolą įkeiciant jau turimą nekilnojamąjį turtą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laimi, dėkui už klausimą. Jeigu gaunate pajamas užsienio valiuta - galimybės su mažomis palūkanomis yra sudėtingos. Nebent kreiptis į savo miesto, kur esate registruoti kredito unijas. Sunkiai įmanoma, bet bandyti reikia.

+3Buvo naudinga
Darius

Laba diena. Aš ir mano šeima gyvename ir dirbame uk, bet turime Lietuvoje sodybą ar būtu įmanoma gauti vartojamą paskolą 15000€ namo remontui? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Manau, kad gauti yra įmanoma, bet reikia, kad bankai ar kredito unijos įvertintų Jūsų galimybes individualiai. Pasitikrinkite visuose bankuose ir didžiosiose kredito unijose. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų