Swedbank vartojimo paskola

Swedbank vartojimo paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Swedbank vartojimo paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aidas

Sveiki, kreipiausi į Swedbank dėl vartojimo paskolos. Suma -3000 eur Įsiskolinimų jokių neturiu, kažkokios blogos reputacijos taip pat. Kreditų ar paskolų niekada nesu ėmęs. Mėnesio pajamos 900 eur. Bankas atmeta mano prašymą vien dėl tos priežasties, kad esu dalyvavęs azartiniuose lošimuose. Taip, esu kažkada pralošęs savo santaupų. Noriu paklausti, po kiek laiko dingsta ta azartinių lošimų istorija? Ar turi esmės parašytas prašymas, neleidžiantis žaisti azartiniu žaidimų - visoje Lietuvoje ar el. Svetainėse? Ar gali būti, kad neduoda tik swedbank tos paskolos, nes būtent iš čia daryti pavedimai į lažybų bendroves, o kiti bankai to nematytų ir duotų ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aidai, dėkui už klausimą. Taip, gali būti, kad tik Swedbank neišduos paskolos, tačiau tai priklauso nuo to, koks tas įnikimas į lošimus buvo ir kokią įtaką tai padarė Jūsų kredito istorijai. Pamėginkite kituose bankuose.

+5Buvo naudinga
Tomas

Laba diena, Būdamas jaunesnis dažnai persivesdavau pinigų į internetinių lažybų bendrovių saskaitas, tą padariau ir visai neseniai po ilgesnio laiko. Tuomet kilo mintis ar bankai stebi kur pervedami pinigai ir ar tai kažką įtakoja bankui vertinant tavo mokumą norint pasiimti būsto/vartojimo paskolą. Dėl to įdomumo dėlei norint pažiūrėti ką atsakys bankas užpildžiau paraišką Swedbank (nes juo naudojuosi) dėl 1000eur vartojimo paskolos 6 mėnesiams ir mano svarstymai pasitvirtino, paskambinus iš banko pasakė, kad banko netenkina, jog jūs statote pinigus lažybų bendrovėse ir jeigu nesinaudosite jų paslaugomis 4-6mėn galite pabandyti pildyti paraišką vėl. Taigi norėjau paklausti ar į tai atsižvelgia ir kiti bankai ir po kiek laiko į tai neatsižvelgs išviso, nes žvelgiant į 2-4 metų ateitį norėčiau pasiimti paskolą būstui. Dėkui už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Lažybose dalyvaujantis asmuo patenka į tam tikrą didesnę rizikos grupę. Manau, kad vertinimas priklausys nuo banko, o taip pat bus svarbu ir Jūsų darbinės pajamos. Nemanau, kad visur sulauksite neigiamo atsakymo. Pasiteiraukite ir kitur. Nebent pajamos iš lažybų yra Jūsų pagrindinės, tuomet manau, kad bankams tai bus nepriimtina.

+7Buvo naudinga
Tomas

Taip ir yra, iš kito banko sulaukiau pasiūlymo ( net ir 4 kartus didesnei paskolai), tik labai nuliūdo kai pasakiau, kad užklausą išsiunčiau smalsumo sumetimai :)

+2Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų