Vartojimo kreditas

Vartojimo kreditas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vartojimo kreditas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Justinas

Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl vartojamos paskolos, esu dirbantis užsienyje, Anglijoje, dirbu čia jau 12 metų, algą gaunu į anglišką banko saskaitą, esu deklaruotas Lietuvoje, turiu banko saskaitą lietuvišką. Ar būtų galimas kreditas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justinai, dėkui už klausimą. Tik bankai ar kitos kredito įstaigos, įvertinę situaciją, galės atsakyti ar būtų suteiktas kreditas. Tačiau, jeigu pajamos yra ilgą laiką gaunamos Anglijoje - abejočiau dėl paskolos galimybių. Bet kokiu atveju reikia tiesiogiai kreiptis į skirtingus bankus tiksliam atsakymui.

+3Buvo naudinga
Asta

Laba diena, Planuojam imti būsto paskolą ir norim paimti vartojamą kreditą baldams. Kaip yra suteikiamas vartojamas kreditas? Po būsto paskolos gavimo? Planuojam imti kartu su būsto kreditu ir apdailai, tai šiuo atveju vartojamą kreditą galėsim gauti tik po apdailos darbų? Kai visi pinigai bus išmokėti tiek už būsto paskola tiek apdailą? Norėtume, kad jau darant apdaila galima būtų pirktis ir baldus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Jeigu imsite vartojimo kreditą atskirai nuo būsto paskolos ir pajamos Jums tai leidžia, tuomet galite imti bet kada ir pirkti baldus. Nebent bus kažkoks kitas susitarimas su banku. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų